Stomatologia

Gabinet Stomatologiczny chir. stom.Marcin Michalak

Chir. stom Marcin Michalak ukończył w 1994 roku Akademię Medyczną w Poznaniu. Po skończeniu studiów podjął pracę na Oddziale Chirurgii Szczękowej w Szpitalu Zespolonym w Koninie, równolegle z prowadzeniem prywatnej praktyki lekarskiej.
Efektem ponad 20-to letniej pracy, stałego podnoszenia kwalifikacji zawodowych, troski o komfort swoich pacjentów oraz dbałości o najwyższą jakość świadczonych usług jest nowo powstała placówka w Koninie.
Gabinety Stomatologiczne wyposażone w najnowocześniejszy sprzęt oraz wieloletnie doświadczenie lekarza pozwalają na kompleksową diagnostykę i leczenie w jednym miejscu.

 


Zakres usług:
-Chirurgia Stomatologiczna
-Stomatologia Zachowawcza
-Stomatologia Estetyczna
-Protetyka Stomatologiczna
-Profilaktyka Stomatologiczna
-Pracownia RTG (Pantomografia, Cefalometria, 3D: 5×5,6×8,8×8,8×15)
-Implantologia
-Implantoprotetyka

 

czynne od Pon- Pt od 08-20
sobota 8-14.

Serdecznie zapraszam chir. stom Marcin Michalak

 


 

Lekarz dentysta Magdalena Murawska-Masiera – absolwentka Akademii Medycznej w Poznaniu. Po ukończeniu studiów w 2005 roku podjęła staż podyplomowy z konińskim NZOZ-ie. Po zdaniu LDEPU z bardzo pomyślnym wynikiem uzyskała Prawo Wykonywania Zawodu. Ponad dziesięcioletnie doświadczenie zawodowe zdobywała w Centrodencie, NZOZ-ie ‚Zdrowie”. Stale podnosi swoje kwalifikacje, biorąc udział w licznych kursach, szkoleniach i konferencjach naukowych. Śledzi najnowsze trendy i osiągnięcia stomatologii, by sprostać oczekiwaniom swoich Pacjentów i móc wybrać najkorzystniejsze rozwiązanie. Ma świetne podejście do małych pacjentów.

Jej specjalnością jest także stomatologia estetyczna, chirurgia oraz medycyna estetyczna (toksyna botulinowa, kwas hialuronowy)

Comments are closed.